Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów

 

Zrealizowane

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów

10275 m2

Powierzchnia całkowita naziemna

3131 m2

Powierzchnia całkowita podziemna

8217 m2

Powierzchnia użytkowa całkowita

38525 m3

Kubatura naziemna

30 m

Wysokość do krawędzi dachu

8

Liczba kondygnacji

Opis inwestycji

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów to pierwszy hotel tej marki w Polsce. Inwestycja zlokalizowana jest w sercu biurowej części Warszawy, przy ul. Suwak 7b na warszawskim Mokotowie. Hotel jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu głównych dróg wyjazdowych z miasta oraz lotniska Fryderyka Chopina. Posiada także dogodne połączenie z centrum miasta. Hotel oferuje 190 pokoi, część konferencyjną o łącznej powierzchni 350 mkw, Restaurację & Bar Suwak 7 oraz centrum fitness. Otwarty został w kwietniu 2019.

Grupa hotelAG odpowiedzialna była kompleksową koordynację prac związanych z budową hotelu, w tym za współpracę z generalnym wykonawcą, firmą ERBUD, wybór wyposażenia oraz zarządzanie kontraktem z franczyzodawcą, Marriott International. Do zadań hotelAG należało również przeprowadzenie wszystkich procesów związanych z fazą pre-openingu hotelu, w tym między innymi rekrutacja pracowników oraz działania promocyjno-reklamowe i sprzedażowe.

Po uruchomieniu hotelu, hotelAG odpowiedzialny jest za koordynację i nadzór nad działaniami operacyjnymi i sprzedażowymi obiektu.