Zespół

hotelAG to zespół doświadczonych profesjonalistów

Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców, oferujących profesjonalne i innowacyjne rozwiązania dla branży hotelowej.

Rafał Abramczyk

Koncepcja, Analizy, Finanse, Realizacja

Jako pierwszy w Polsce wprowadził międzynarodową sieć hotelową na rynek condohoteli (Golden Tulip Międzyzdroje i Golden Tulip Gdańsk). Z powodzeniem koordynował i nadzorował otwarcia hoteli zarówno od strony operacyjnej jak i inwestorskiej. Obiekty zarządzane przez Rafała wielokrotnie zdobywały nagrody, m.in.: „Oscar” branży budowlanej – Budowa Roku 2013 dla Golden Tulip Gdańsk, przyznawana m.in. przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju; Inwestycja Roku Rynku Hotelarskiego 2013 dla Golden Tulip Gdańsk a także Najlepszy Hotel Wypoczynkowy 2012 dla Golden Tulip Międzyzdroje. Jako Dyrektor Generalny Condohotels Ostróda był odpowiedzialny za wszystkie działania operacyjne a także projekt pre-openingu i otwarcia nowych hoteli (m.in. Willa Port Resort). Pracując dla Louvre Hotels w Polsce uczestniczył w otwarciu kompleksu trzech hoteli w Warszawie (Golden Tulip- ex Kyriad Prestige, Campanile i Premiere Classe). Następnie, jako dyrektor zarządzał operacyjnie pierwszym sieciowym hotelem ekonomicznym w Warszawie zdobywając nagrodę dla Najlepszego Hotelu Ekonomicznego 2008 roku. Pełniąc funkcję CEO w hotelAG odpowiedzialny jest za kompleksowy nadzór nad wszystkimi projektami hotelowymi prowadzonymi przez grupę oraz wytyczanie strategii i planów dalszego rozwoju.

Sylwester Nabiałczyk

Operacje hotelowe, Wyposażenie, Zarządzanie

Odpowiedzialny za część operacyjną funkcjonowania hoteli. Podczas swojej kariery zawodowej przeszedł przez większość stanowisk operacyjnych w hotelu. W Louvre Hotels Group zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w dziale recepcji oraz gastronomii, a następnie jako Asystent Dyrektora nadzorował pracę całego kompleksu hotelowego. W Condohotels Ostróda pełniąc funkcję Managera ds. Hotelowych i SPA był odpowiedzialny między innymi za przygotowywanie budżetów przychodowych i kosztowych, analizę P&L, rekrutację i szkolenie nowych pracowników oraz bezpośredni nadzór nad nimi. Jako Dyrektor ds. Operacji Hotelowych z powodzeniem uruchomił dwa hotele franczyzowe – Golden Tulip Międzyzdroje Residence oraz Golden Tulip Gdańsk Residence, zajmując się między innymi współpracą z generalnym wykonawcą, wyborem wyposażenia oraz kontraktowaniem podwykonawców. W trakcie funkcjonowania hoteli odpowiedzialny był za operacyjne zarządzanie prowadzonymi obiektami, rekrutację pracowników, raportowanie oraz analizę wyników P&L. W hotelAG nadzorował otwarcie pierwszego projektu hotelowego grupy, hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, który pierwszych gości przyjął w kwietniu 2019 roku. Odpowiedzialny był także za koordynację prac związanych z otwarciem hotelu Seaside Park w Kołobrzegu, które miało miejsce w sierpniu 2019. Sprawuje dalszy nadzór nad wszystkimi procesami operacyjnymi zarządzanych hoteli.

Izabela Sakowska

Sprzedaż, Marketing / PR

Odpowiedzialna za część sprzedażowo-marketingową hoteli. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dziale konferencji i bankietów Sheraton Warsaw Hotel & Towers, a następnie w dziale sprzedaży warszawskiego kompleksu hotelowego Starwood Hotels (Sheraton Warsaw oraz Westin Warsaw). Jako Kierownik Kluczowych Klientów na Polskę zajmowała się współpracą z największymi kontrahentami sieci Accor Poland, gdzie współpracowała z ponad 60 kluczowymi klientami sieci. Jako Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu odpowiedzialna była za otwarcie i uruchomienie 2 hoteli franczyzowych sieci Golden Tulip w zakresie przygotowania i realizacji strategii sprzedażowo-marketingowej oraz promocji i reklamy. W okresie funkcjonowania hoteli Golden Tulip Międzyzdroje Residence oraz Golden Tulip Gdańsk Residence odpowiedzialna była za przygotowanie i realizację budżetów przychodowych i planów sprzedażowo-marketingowych, a także zarządzanie cenowe. W hotelAG odpowiedzialna jest za wdrażanie strategii i polityki sprzedażowo-marketingowej otwieranych hoteli. Koordynuje wszystkie działania promocyjno-reklamowe grupy.

Łukasz Waszek

Finanse, Analizy, Kontrola

Odpowiedzialny za zarządzanie stroną finansową prowadzonych projektów hotelowych, sporządzanie raportów, analiz i modeli finansowych oraz za bieżącą współpracę z podmiotami zaangażowanymi w finansowanie poszczególnych projektów. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi jako konsultant w dziale doradztwa finansowego Deloitte oraz w późniejszym okresie jako manager w zespole M&A PwC Polska, gdzie zgromadził szeroką wiedzę w zakresie prowadzenia transakcji fuzji i przejęć, analiz finansowych oraz pozyskiwania finansowania dla projektów inwestycyjnych. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz posiadaczem licencji maklera papierów wartościowych. W hotelAG zarządza procesami związanymi z finansowaniem prowadzonych projektów hotelowych, a także planowaniem budżetowym, raportowaniem i analizami.

Grzegorz Zientalski

Realizacja, Nadzór, Koordynacja

Odpowiedzialny za przygotowanie oraz nadzór nad realizacją inwestycji hotelowych oraz opracowywanie analiz kosztów finansowania i budżetów planowanych przedsięwzięć. Jako inżynier budowlany z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menadżerskich w dużych firmach z branży deweloperskiej oraz generalnego wykonawstwa, posiada szeroką wiedzę w zarządzaniu złożonymi i rozproszonymi zespołami pracowników. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Bilfinger+Berger jako Dyrektor Kontraktów na terenie Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii oraz w Qualia Development, gdzie jako Dyrektor Pionu ds. Realizacji Inwestycji odpowiedzialny był między innymi za budowę dwóch obiektów hotelowych Golden Tulip w Międzyzdrojach oraz w Gdańsku. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. W hotelAG nadzorował budowę pierwszego w Polsce hotelu marki Four Points by Sheraton w Warszawie oraz hotelu Seaside Park w Kołobrzegu, którego otwarcie miało miejsce w sierpniu 2019 roku.

Piotr Kołek

Przygotowanie, Koordynacja inwestycji

Kierownik projektu odpowiedzialny za koordynację prac budowlanych i projektowych prowadzonych inwestycji. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Realizował inwestycje budowlane w firmach deweloperskich oraz pełnił funkcję projektanta w pracowniach projektowych budowlanych i architektonicznych. W hotelAG koordynował prace budowlane przy otwarciu hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów oraz Seaside Park Hotel w Kołobrzegu.

Małgorzata Pasik

Administracja, Finanse, Zakupy biurowe

Odpowiedzialna za prowadzenie biura, przepływ dokumentów finansowo-księgowych oraz kontakty z urzędami. Doświadczenie zawodowe związane z zakupami biurowymi, koordynacją i rozliczaniem podróży służbowych, kontrolą faktur, tworzeniem raportów, ofert i prezentacji zdobywała między innymi w PwC, gdzie pracowała początkowo w dziale redagowania dokumentów a następnie w sekretariacie Departamentu Advisory. Absolwentka kierunku Zarządzania i Marketingu w Warszawskiej Szkole Biznesu.