Cykl Hotelarza

Zapraszamy do lektury cyklicznych artykułów, które ukazały się na łamach Hotelarza. Dzielimy się w nich naszą wiedzą i doświadczeniem związanym z kompleksowym prowadzeniem inwestycji hotelowej.

Projekt Hotel #3 Condo – finansowanie

Skąd taka popularność condo w ostatnim czasie? Nie będę krytykował ani też chwalił systemu condo – to pozostawiam do indywidualnej oceny. Skupię się na szansach i zagrożeniach tego systemu, jego silnych i słabych stronach, a także możliwościach, jakie przynosi taka...

Projekt Hotel #2 Doradca + sieć hotelowa

W poprzednim numerze „Hotelarza” poruszyliśmy najważniejsze kroki, jakie musimy wykonać, aby rozpocząć inwestycję hotelową. Zaczynając od strategii inwestycyjnej, przez wybór lokalizacji, a następnie stworzenie pełnego programu funkcjonalnego, uzgodnienie...

Projekt Hotel #1 Jak rozpocząć inwestycję hotelową?

WhotelAG wraz z zespołem doświadczonych praktyków na co dzień zajmujemy się prowadzeniem projektów hotelowych. Stawiamy czoła bieżącym wyzwaniom związanym z budowaniem, uruchamianiem, zarządzaniem i komercjalizowaniem obiektów hotelowych.

Obecne koszty budowy hotelu. I jak je zoptymalizować

Nowa rzeczywistość powoduje, że budżet budowy hotelu zmienia się praktycznie co chwilę. Projekt hotelowy w obecnych czasach wymaga niestandardowego podejścia i odpowiednich optymalizacji praktycznie na każdym etapie.